Week van de Visie: 8 - 15 maart

In de tweede week van maart is het zover: de Week van de Visie in Eemnes! Van 8 tot 15 maart gaat de gemeente in gesprek met haar inwoners over de toekomst van Eemnes. Hoe willen we dat Eemnes eruitziet in 2030?

In de tweede week van maart is het zover: de Week van de Visie in Eemnes! Van 8 tot 15 maart gaat de gemeente in gesprek met haar inwoners over de toekomst van Eemnes. Hoe willen we dat Eemnes eruitziet in 2030? 

In de Week van de Visie zullen er verschillende activiteiten zijn om de Toekomstvisie van Eemnes verder vorm te geven. De afgelopen maanden hebben we op veel verschillende manieren input opgehaald: via toekomstlessen op basisscholen, tijdens de toekomstateliers met ondernemers en maatschappelijke instellingen in het Huis van Eemnes, het burgerpanel en natuurlijk via de ansichtkaarten. Op basis van deze input zijn vier toekomstscenario’s opgesteld. 

Aan de hand van deze scenario’s zal het gesprek aan worden gegaan. We kiezen niet voor één scenario, maar we zijn benieuwd welke elementen uit elk scenario u aanspreken én welke juist niet. Deze scenario’s schetsen de mogelijkheden voor Eemnes in 2030 en de mogelijke route daar naartoe. De verschillende scenario’s sluiten elkaar niet uit, maar tonen elk een andere mogelijke toekomst. Ze laten de uitdagingen en kansen van Eemnes zien. 

We willen heel Eemnes graag uitnodigen voor de Week van de Visie! Houd de website van de gemeente in de gaten voor meer informatie over de week. In verband met de coronamaatregelen is het nog niet duidelijk of de activiteiten fysiek kunnen plaatsvinden. Mocht het in de tweede week van maart nog niet mogelijk zijn om fysiek bij elkaar te komen, zullen de activiteiten online plaatvinden en zal er op een later moment nog een fysieke bijeenkomst gepland worden.