WhatsApp-groepen in Eemnes

De bestaande WhatsApp-groepen en de bijbehorende straten staan op deze pagina. Door een mailtje te sturen aan de beheerder, wordt u opgenomen in de bestaande groep.

Akkerpadeemnes

  • Akkerpad
  • Melkpad
  • Schoolpad
  • Zandpad

Beheerder: Arjen Tammerijn
E-mail: akkerpadeemnes@gmail.com
 

Fazantenhof

  • Fazantenhof

Beheerders: Floris Gerritsen en Henk Schovers
E-mail: fpcgerritsen@ziggo.nl en schovers@hotmail.com


Graanbuurt

  • Torenzicht  
  • Graanoogst  
  • Driest  
  • Zaadkorrel  
  • Korenschoof  
  • Maalderij  
  • Plantsoen

E-mail: graanbuurteemnes@gmail.com


Hasselaarlaan

  • Hasselaarlaan

Beheerder: Henk Verhoeven
E-mail: henk_verhoeven@outlook.com


Heidehoek

  • Heidelaan
  • Goyergracht Zuis 17 t/m 53
  • Oud Eemnesserweg 7 t/m 27

Beheerder: Hans van den Ende
E-mail: jcvandenende@hotmail.com


Hondsdraf

  • Watermunt  
  • Kamille  
  • Zilverschoon  
  • Hondsdraf  
  • Haagwinde 

Beheerder: Gert-Jan Oosterman
E-mail: gertjan.oosterman@hotmail.com 


Ploeglaan

  • Ploeglaan

Beheerder: Marko Havinga
E-mail: markohavinga@gmail.com
 

Reijerserf en Jonneveen

  • Reijerserf
  • Jonneveen

Beheerders: Sonja Timmermans en Natasja Ligter
E-mail: Reijerserf@gmail.com


Rond de Wel

  • Jonkheer C. Roëlllaan
  • Parklaan
  • Rutgers van Rozenburglaan

Beheerders: Eric van der Linde en Monique van der Linde
E-mail: rutgers.en.omgeving@gmail.com
 

Sleephark 

  • Sleephark

Beheerder: Peter Comanne
E-mail: eemnessleephark@gmail.com
 

Streefoordlaan

  • Streefoordlaan  

E-mail: streefoordlaan@gmail.com
 

Veldweg

  • Veldweg

Beheerder: Rick de Raad
E-mail: Rjjderaad@hotmail.com


Willemserf 

  • Willemserf 

Beheerder: Erik Niehaus 
E-mail: willemserf@kpnmail.nl

Wakkerendijk en Meentweg

  • Wakkerendijk
  • Meentweg

Beheerder: Marc Koster
E-mail: marckoster71@gmail.com
 

Zuidpolder

  • Beukenboomstraat
  • Dopsingel
  • Postpad
  • Van Eijdenplantsoen

Beheerders: Natascha Scholten en Martina Taris
E-mail: WAZuidpolder@gmail.com